GSM, VoIP, telefonia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.10.2017


Kategorie SMS-ów:

Katalog stron


Jak zwiększyć zasięg telefonu komórkowego w budynku?
data: 24.09.2007 / AntennaConnection

Jak zwiększyć zasięg telefonu komórkowego w budynku?Masz problem ze słabym sygnałem w swoim domu? Całkowity brak zasięgu w: biurze, hotelu powoduje, że zdenerwowany szukasz miejsca gdzie mógłbyś swobodnie porozmawiać? Prowadzisz rozmowę na zewnątrz budynku, a po wejściu do środka połączenie zostaje zerwane?

Taki scenariusz często jest nam znany. Jednak nie ma co się martwić, bo sytuację taką można już rozwiązać. AntennaConnection (www.antenygsm.pl) oferuje urządzenia, które potrafią wzmocnić sygnał gsm w danym pomieszczeniu czy budynku.
Głównym elementem systemów wzmacniających sygnał gsm jest wzmacniacz sygnału zaprojektowany z myślą o problemie zerwanych połączeń komórkowych, a także słabym sygnale, uniemożliwiającym swobodną komunikację.
W zestawie wewnętrzne anteny i antena zewnętrzna są połączone ze wzmacniaczem, który jest umieszczony w środku budynku. Taka instalacja zwiększa siłę sygnału i równomiernie rozprowadza go tam gdzie jest problem z zasięgiem. W ten sposób zredukowany zostaje problem zerwanych połączeń i zanikającego sygnału.
Zestawy wzmacniające mogą być także wykorzystane jako systemy przenośne podczas różnego rodzaju imprez, a także w innych sytuacjach, gdzie system instalować można tymczasowo.
Firma AntennaConnection instaluje systemy, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby bez zakłócania innych połączeń komórkowych, poprawić jakość połączeń w miejscach i pomieszczeniach, gdzie było to wcześniej niemożliwe.
Systemy te są dostosowane do wielkości i skomplikowania powierzchni, która ma być wzmocniona sygnałem. Każda powierzchnia, niezależnie od stopnia trudności konstrukcji i wielkości budynku może dzisiaj być objęta sygnałem gsm.
Podstawowy model zazwyczaj stosuje się do domów, mieszkań, pomieszczeń biurowych do 10 użytkowników. Większe zestawy rozwiązują problem dla średniej i dużej wielkości powierzchni takich jak: biura, domy, małe i duże fabryki i magazyny.
Nie musimy już borykać się z problemem słabego sygnału telefonów komórkowych w jakimkolwiek budynku. Nie musimy martwić się, że zerwane połączenie albo jego brak będzie przyczyną pogorszonej komunikacji z klientami a przy tym obniży zyski naszej firmy.
W domu nie będziemy musieli szukać miejsc, w których sygnał będzie najlepszy, bo po prostu obejmie on cały dom od strychu po najdalsze zakątki piwnicy.
Systemy wzmacniające sygnał pomogą stworzyć atmosferę spokoju i bezpieczeństwa. Nie będziesz się denerwował podczas rozmów telefonicznych, które do tej pory były uciążliwe i stresujące gdyż w każdej chwili połączenie mogło być zerwane. Takie sytuacje rozwiązują zainstalowane anteny wzmacniające sygnał gsm.
Ważne jest również to, że anteny wzmacniają każdą sieć komórkową w Europie niezależnie od operatora. Działają na częstotliwościach 900 MHz i 1800 MHz. Firma oferuje również kosztorysy, projektowanie, instalacje oraz pomoc techniczną.

AntennaConnection
ul. Wyki 7 m 105
01-318 Warszawa
tel. 508100740
http://www.antenygsm.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu GSM, VoIP, telefonia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | GSM, VoIP, telefonia - strona główna | GSM, VoIP, telefonia - wiadomości | katalog